Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбулося свято до дня усиновлення «Коли сміється дитина - посміхається небо»

26.09.2018
У Житомирі відбулося свято до дня усиновлення «Коли сміється дитина - посміхається небо»

Щороку 30 вересня Україна відзначає День усиновлення.  
Усиновлення, встановлення опіки, піклування, створення прийомної сім’ї чи дитячого будинку сімейного типу – це акти великої соціальної ваги, прояв гуманізму, реалізація природної потреби материнства і батьківства та водночас захист від самотності, як дорослих так і дітей.

Сьогодні, 26 вересня, в Домі української культури відбулося свято до дня усиновлення «Коли сміється дитина - посміхається небо».

Керуючий справами Житомирської міської ради Ольга Пашко привітала всіх присутнім зі святом та побажала щирих посмішок, здоров’я та мирного неба.

Для всіх присутніх влаштували справжнє свято з веселими аніматорами, candy – bar , твістінгом, аквагримом, концертною програмою, флеш-мобом, подарунками, а також для батьків організували інформаційно-юридичний дайджест.

«Головне завдання дорослих -  захистити права кожної дитини, а особливо дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  повернути їм  віру в добро і справедливість, а найголовніше – батьківську любов, - каже Ольга Бібла, начальник служби у справах дітей Житомирської міської ради, - Держава підтримує тих, хто прийняв рішення та ступив на шлях усиновлення та створення для дітей родин, у яких  зігріватимуться дитячі серця.  Служба у справах дітей всіляко сприяє  пошуку сімей для наших діток».

На обліку служби у справах дітей перебуває 346 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У місті створено та функціонує 14 прийомних сімей, у яких виховується 19 дітей, 6 дитячих будинків сімейного типу, де проживає 39 вихованців, 248 дітей перебувають під опікою, піклуванням, понад 144 дитини усиновлено житомирянами. Упродовж 2016 року в Житомирі громадянами України було усиновлено 40 дітей, у 2017 році 36 дітей із закладів інституційного догляду розташованих на території м. Житомира, у 2018 році 34 дитини.

Начальник служби у справах дітей Житомирської міської ради Ольга Бібла  привітала усиновлювачів, прийомних батьків, батьків – вихователів, а також опікунів і піклувальників зі святом:« Доземний уклін вам та найщиріші слова поваги. Ви дали кожній дитині, яка зростає  у вашій сім’ї, найважливіше  - щастя мати родину, тата і маму. Хай повниться  дитячим щасливим сміхом ваша домівка, нехай ростуть здоровими і успішними діти!».