Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

День економіки "УКРАЇНА-ЗЕМЛЯ РАЙНЛАНД-ПФАЛЬЦ 2018"

03.10.2018

Німецько-Українська промислово-торговельна палата в Україні, у співпраці з Промислово-Торговельною палатою міста Майнца, організовує у рамках експортних ініціатив для українських підприємств  інформаційну ділову поїздку до Німеччини на тему: День економіки «Україна-Земля Райнланд-Пфальц 2018» у м. Майнці.

Виконавцем проекту є ТОВ «ДЕінтернаціональ».

Під час поїздки українські підприємці матимуть нагоду ознайомитися з актуальною економічною ситуацією на ринках Німеччини та Європи i основними аспектами ведення бізнесу в Німеччині, отримати консультації щодо можливостей, які надає Угода про Зону вільної торгівлі  між Україною та ЄС, а також провести ділові зустрічі та переговори згідно з профілем діяльності кожного з підприємств-учасників та їхніх експортних ініціатив.

Щиро запрошуємо Вас та Ваших спеціалістів взяти участь у нашому проекті, адже участь у поїздці допоможе встановити нові перспективні контакти для майбутньої співпраці з німецькими підприємцями, презентувати Ваші  підприємства  на європейському ринку та отримати консультаційну допомогу задля збільшення ефективності  роботи на міжнародному рівні. 

Звертаємо Вашу увагу на те, що з організаційних міркувань заявки на участь приймаються до 31 жовтня 2018 року.

Відповідальним за організаційні питання є  Кравець Володимир Георгійович, тел. (044)234 59 98, (044)481 33 93

http://www.deinternational.com.ua/DE/home/home.shtml

Програма та форма заявки на участь тут