Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Розпочався ІV цикл Інформаційної школи профорієнтації

03.10.2018
Розпочався ІV цикл Інформаційної школи профорієнтації

3 жовтня у Житомирському центрі розвитку місцевого самоврядування відбулося відкриття IV циклу Інформаційної школи профорієнтації, який діятиме у рамках спільного профорієнтаційного проекту Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради і Житомирського міського центру зайнятості - «Шлях до майбутньої професії». 

Проект «Шлях до майбутньої професії» спрямований на допомогу  молоді у свідомому виборі професії, що є важливим як для людини, так і для суспільства. Учасники матимуть можливість дізнатися про свої нахили та здібності, які зможуть використати для успішної професійної кар’єри, ознайомитися з формулою вибору професії та критеріями успішної кар’єри. Слухачами Інформаційної школи є діти та молодь різних цільових категорій від 14 років. 

Директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді міської ради Ольга Юрченко розповіла:

«Вперше Інформаційна школа профорієнтації запрацювала в минулому році. Ми намагаємося, щоб заняття у Школі були креативними, інноваційними, цікавими, змістовними для наших дітей, нашої молоді. Запрошуємо на заняття тих професіоналів, які є успішними та можуть поділитися своїм досвідом у виборі професії, життєвого шляху. На сьогодні дуже важливо надати дитині, яка готується до самостійного життя, необхідні знання та навички, щоб вміти їх орієнтувати  на ринку праці. Курс триватиме протягом 2-х місяців. Заняття проводитимуться щочетверга, будуть мобільними та у різних місцях. Родзинкою ІІІ курсу Інформаційної школи профорієнтації є участь волонтерів Корпусу Миру, які приїхали до Житомира в рамках проекту «Розвиток громад» і вже сьогодні будуть проводити із учасниками Школи своє перше заняття, під час якого  поділяться власним досвідом щодо обрання свої професії».

Про те як проходив ІІІ цикл Інформаційної школи профорієнтації читайте за посиланням: http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=3690.