Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

102 учасники взяли участь у Перших відкритих змаганнях «Житомирська осінь Nordic Walking 2018»

08.10.2018
102 учасники взяли участь у Перших відкритих  змаганнях «Житомирська осінь Nordic Walking 2018»

 

У Житомирі з успіхом відбулося свято скандинавської ходьби з Першими відкритими змаганнями «Житомирська осінь Nordic Walking 2018», організоване ГО «Територія здоров'я, краси та успіху» з ГО «Українська федерація скандинавської ходьби», за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, ЖОО ФСТ «Україна», Житомирського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх».

Захід проводився  з метою  популяризації та розвитку скандинавської ходьби в м. Житомирі та області,  залучення людей різного віку до занять скандинавською ходьбою,  а також для пропаганди здорового способу життя.

Подію було  зафіксовано в реєстрі «Книги рекордів України» як перші змагання зі скандинавської ходьби в обласному центрі нашої країни  за участі дітей.

«Наше представництво ГО «Всеукраїнської федераціїї скандинавської ходьби» в Житомирі та області впроваджує проект «Оздоровчий рух - енергія здоров'я, енергія життя». У школах міста проводилися практичні тренінги з оволодіння навичок техніки скандинавської ходьби. Відповідно до проекту ми мали провести зустрічі трьох навчальних  закладах , та нас запросили ще  й інші. Тому в змаганнях брали участь дітки з семи навчальних закладів. Найбільшактивними стали команди  ЗОШ №7, гімназії  №3 та школи «Всесвіт»», - розповідає  керівник ГО «Українська федерація скандинавської ходьби» у м. Житомирі Ірина Снігуровська.

Організатор «Житомирська осінь Nordic Walking 2018» додала: «Це перші ластівки для зародження використання скандинавськ ходьби і в українських школах. Чудово, що вже після змагань батьки та діти дякували і запитували: коли на тренування.  Усіпіх нашого хаходу ще раз доводить, що наше місто спортивне і  влада піклується, щоб жителі мали активний та змістовний відпочинок, впроваджували здоровий спосіб життя.Ми вдячні також партнерам і спонсорам, які допомогли втілити наш задум. Маємо надію  , що серед учасників цих змагань  були і майбутні чемпіони світу зі скандинавської ходьби!».

 Загалом 6 жовтня у Житомирі  змагалися скандинави з 11 міст України,  були й представники з Чехії та Польші . Трасу 3 км подолала і команда з Києва з спортсменами з вадами зору. Загалом в змаганнях взяли участь 102  учасники віком від 6-ти до 92-х років. Федерація нагородила команди кубками та скандинавськими палицями.