Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Предстаники Житомира беруть участь конференції проекту «Впровадження Європейської Енергетичної Відзнаки в Україні»

08.10.2018
Предстаники Житомира беруть участь конференції проекту «Впровадження Європейської Енергетичної Відзнаки в Україні»

Стартова конференція проекту «Впровадження Європейської Енергетичної Відзнаки в Україні» проходить у приміщенні конференц-залу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

У вітальному слові заступник Міністра Едуард Кругляк наголосив на тому, що ця система є одним із ефективних інструментів впровадження сучасних стандартів сталого енергетичного розвитку в українських муніципалітетах та закликав присутніх представників пілотних міст скористатися у повній мірі наданими їм унікальними можливостями.

У свою чергу, звертаючись до учасників заходу, заступник директора Швейцарського бюро співробітництва (ШБС) в Україні Ніколя Ґіґас висловив упевненість, що з такими надійними партнерами, як Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Асоціацією «Енергоефективні міста України», яка нещодавно стала Національним офісом ЄЕВ, пілотні міста (а згодом і наступні учасники Відзнаки) будуть у змозі виконати всі необхідні кроки та вимоги для отримання сертифікату.

Програму та ключові зацікавлені сторони представив координатор проекту від Міжнародного Офісу ЄЕВ Паскаль Штайнґрубер, а команда проекту від АЕМУ окреслила деталі та компоненти впровадження цієї системи у п’яти пілотних українських містах.

У рамках аходу власний досвід впровадження Європейської Енергетичної Відзнаки презентували представники Житомира та Вінниці, про мотивацію та очікування від впровадження Відзнаки говоритимуть делегати від міст - Львів, Суми та Черкаси. Під час зустрічі також обговорюють питання створення у містах робочих та координаційних груп, відбору консультантів та часові рамки впровадження проекту.