Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Очільників житомирських ОСББ запрошують на безкоштовний семінар з енергоефективності

23.10.2018
Очільників житомирських ОСББ запрошують на безкоштовний семінар з енергоефективності

Голів правління та членів правління житомирських ОСББ, які нещодавно розпочали діяльність, запрошують на семінар з енергоефективності.

«Проект Міжнародної Фінансової Корпорації (IFC) "Енергоефективність в Україні" запрошує до участі в семінарі голів правління, членів правління ОСББ, які нещодавно розпочали діяльність, мають наміри зробити свої будинки енергоефективними, але не можуть зважитись чи не знають з чого почати. Це наш спільний захід з управлінням муніципального розвитку Житомирської міської ради», – повідомила регіональна консультантка Міжнародної Фінансової Корпорації Оксана Рафальська.

Семінар відбудеться 30 жовтня в приміщенні Інформаційного центру Інтегрованого розвитку Житомир-2030, що знаходиться за адресою: вул. Покровська, 6 (2-й поверх, офіс праворуч).

Для участі у семінарі необхідно зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScs_TwyoZwTwIboBPZV51qAXGrHWJ5mQiY_yiXi8P8oRVKXIA/viewform

Нагадаємо, 9 жовтня в сесійній залі міської ради провели розширену нараду з головами правлінь ОСББ, під час якої зокрема говорили про дотримання вимог законодавства  під час проведення робіт по утепленню фасадів житлових будинків.