Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

До Житомира завітала молодь з Німеччини

23.10.2018
До Житомира завітала молодь з Німеччини

Сьогодні, 23 жовтня, у прес-центрі міської ради відбулася зустріч начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірини Ковальчук з групою німецької молоді, яка приїхала в Україну з метою ознайомлення із культурною спадщиною країни, налагодження контактів із своїми однолітками.  

Голова Міжнародної громадської організації України – «Відергебурт» Володимир Піньковський розповів:

«До України приїхали 15 молодих людей з Німеччини (у супроводі 3-х перекладачів) округу Меттманн, що біля Дюссельдорфу. Групу молодих людей віком від 15 до 19 років, які самі виявили бажання відвідати Україну,  сформувало управління молоді округу. Даний візит проходить у рамках спільного проекту управління молоді округу Меттман, Міжнародної громадської організації України – «Відергебурт» та партнера організації в Німеччині, та повністю фінансується німецькою стороною. Молоді люди прилетіли в Україну ще в неділю, у Житомирі перебуватимуть 3 дні. Вчора вони відвідали Житомирську міську гімназію №3, де поспілкувалися із своїми однолітками, які вивчають німецьку мову. Гімназисти провели танцювальний та мистецький майстер клас для гостей - вчили виготовляти власноруч ляльку – мотанку; грали з ними в баскетбол та футбол, по завершенню усі разом смакували українські національні страви та обмінялися контактами.  Програмою візиту до Житомира передбачено, що делегація німецької молоді також зустрінеться із студентами вищих навчальних закладів, призерами міської олімпіади з німецької мови, відвідає декілька музеїв. Усі заплановані заходи спрямовані на те, щоб німецька молодь дізналася про Україну, молодь в Україні, життя в Україні, історичний спадок, який має наша країна. У листопаді місяці запланований візит у Німеччину організації, яку я очолюю, де відбудеться виставка, присвячена історії німецької спільноти в Україні. Сподіваюся, що ці візити стануть важливим кроком у подальшому встановленні партнерських відносин між нашими містами».

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук презентувала німецькій делегації основні напрямки роботи управління, зазначивши: «Команда нашого управління спрямовує свою діяльність на підвищення національно-патріотичної свідомості, громадської активності молоді, розвитку її творчого потенціалу шляхом залучення до реалізації молодіжних проектів, утвердження здорового способу життя. Управління активно співпрацює із більше ніж шістдесятьма громадськими організаціями, серед яких: молодіжні, дитячі, благодійні організації. Спільно з громадськими організаціями у 2018 році реалізовано вже більше 50 проектів щодо молодіжної та іншої тематики. Налагоджено роботу щодо отримання грантів міського голови успішним спортсменам, талановитим студентам Житомира. Управління започаткувало проведення заходів всеукраїнського значення: це й Космічний напівмарафон, «Велодень». Ми активно працюємо над впровадженням нових молодіжних проектів у місті, які будуть цікаві та корисні нашій молоді».  

Молоді люди із зацікавленістю переглянули відеоролик «Живи Житомиром! Створюй Житомир!», поділилися своїми першими враженнями про місто та зробили спільне фото на пам’ять про зустріч.