Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Сергій Сухомлин привітав волонтерів Корпусу Миру із прийняттям присяги

25.10.2018
Сергій Сухомлин привітав волонтерів Корпусу Миру із прийняттям присяги

25 жовтня в Українському домі міста Києва відбулися урочистості з нагоди прийняття присяги волонтерами Корпусу миру, які протягом двох місяців проходили стажування у місті Житомирі та Житомирській області. У церемонії взяв участь Житомирський міський голова Сергій Сухомлин. Серед почесних гостей були заступник Голови Місії США в Україні Пем Тремонт, директор Корпусу миру США в Україні Майкл Кетовер, високопосадовці Уряду України. У своєму виступі Сергій Сухомлин висловив щиру вдячність за співпрацю та підтримку України у цей важкий час, привітав волонтерів з важливою подією у їхньому житті, побажав подальших успіхів у волонтерській діяльності як в Україні, так і в інших країнах.

«Я вдячний вашим батькам, дорогі волонтери, - зазначив міський голова,- що вони виховали таких талановитих, відданих справі дітей. Тож успіхів Вам і гарних вражень від перебування в Україні!». Після урочистостей волонтери відправляються до своїх нових місць служби в Харківську та Херсонську області на 2 роки, де вони працюватимуть у державних установах, громадських об'єднаннях.

Нагадаємо, з 21 серпня у Житомирі працювали 38 волонтерів Корпусу Миру США. За цей час вони провели аналіз діяльності структур, зокрема, стратегічного планування, внутрішнього контролю, цінностей і цілей, брали активну участь у проведенні групових та загальноміських заходів. Волонтери Корпусу Миру провели 30 занять у Клубах англійської мови, які вони започаткували в установах та організаціях. Також познайомилися з містом, відвідали музей Космонавтики, хореографічну школу «Сонечко», займалися скандинавською ходьбою, провели тренінг для підлітків «Майбутню професію обираю сьогодні» тощо.