Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

"Молодіжний форум" міста Житомира

25.10.2018

25 жовтня у Житомирі пройшов Молодіжний форум у рамках проекту «Молодіжна столиця України». Участь у заході взяли студенти та учасники школи місцевого самоврядування Житомирської міської ради. Спікери форуму – громадські діячі, депутати та лідери молодіжних рухів. На форумі говорили про роль молоді, організацію молодіжного середовища та громадських просторів.  

«Молодь – це люди які рухають, генерують та додають креативну. У кожній країні роблять акцент на її вихованні  та спрямуванні  на взаємодію з владою. Молодіжне середовище Житомира має жіноче обличчя - це приблизно дев’яносто тисяч людей,  більшість з яких студенти. І хоча переважна частина з них патріотично налаштовані, є й ті, хто мігрує до інших країни. Тому ми й говоримо про те, як на державному рівні вирішити цю проблему. Важливо зрозуміти, як допомогти молодим людям реалізувати себе у нашій країні», - зазначила начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук.

 «Молодіжна столиця України» – щорічний всеукраїнський конкурс з відзначення найкращого міста для проживання та розвитку людей віком від 18 до 35 років - молоді. Проект створено для  узагальнення і поширення кращих європейських та світових практик у сфері молодіжної політики, обміну досвідом молодих людей із різних частин України.