Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У листопаді з аукціону планують продати недіючі приміщення дитячого інфекційного відділення, колишнього витверезника та дитячого садка

29.10.2018
У листопаді з аукціону планують продати недіючі приміщення дитячого інфекційного відділення, колишнього витверезника та дитячого садка

Недіючі приміщення дитячого інфекційного відділення, колишнього витверезника та дитячого садка планує продати з аукціону у листопаді міська влада.

Про це повідомила начальниця відділу по управлінню та приватизації комунального майна міської ради Олена Кравчук.

«Зараз аукціонною комісією розроблені та затверджені інформаційні повідомлення по трьох об’єктах територіальної громади міста. Мова йде про приміщення недіючого медвитверезника, колишнє дитяче інфекційне відділення та приміщення дитячого садочку. Ці всі аукціони з умовами, бо ці всі об’єкти соціально-культурного призначення», – зазначила Олена Кравчук.

За її словами, вже проведена переоцінка об’єктів та визначені дати проведення аукціонів і стартові ціни.

Стартова ціна приміщення колишнього дитячого інфекційного відділення за адресою: Романа Шухевича, 2 А загальною площею 287,3 м2 становитиме 10 743 015, 60 гривень. Аукціон запланований на 20 листопада.

Стартова ціна приміщення недіючого медвитверезника за адресою: провул. Успенський, 5 загальною площею 332,6 м  становитиме 1 642 380 гривень. Аукціон запланований на 21 листопада.

Стартова ціна приміщення дитячого садочку на Старому бульварі, 22 загальною площею 761 м2 становитиме 3 689 532 гривень. Аукціон запланований на 22 листопада.

Як повідомлялося раніше, станом на 25 жовтня 5 об’єктів комунальної власності міста загальною вартістю понад 24, 5 млн гривень продано з аукціону через систему електронних торгів «ProZorro.Продажі».