Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відзначили працівників соціальної сфери

02.11.2018
У Житомирі відзначили працівників соціальної сфери

Сьогодні, 2 листопада, у Домі української культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників соціальної сфери.

На початку заходу працівників соціальної сфери з професійним святом привітав та відзначив кращих працівників Житомирський міський голова Сергій Сухомлин.

«Вітаю вас з професійним святом! Ваша праця покликана щоденно допомагати, турбуватись та підтримувати людей, що цього потребують. Жоден електронний сервіс не замінить спілкування з людьми, бо є категорія людей самотніх, яким немає з ким поділитись своїми життєвими проблемами. Про це кажуть самі житомиряни, які приходять до мене на прийом.  Я розумію наскільки велике психологічне навантаження лягає на соціальних працівників. Потрібно знайти підхід до людей, з розумінням поставитися до проблем кожного і допомогти. Піклуючись про мешканців міста, їх майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розвиток Житомира. Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення», - сказав міський голова.

Також міський голова наголосив на тому, що зараз відбувається тендер на реконструкцію Корольовської  районної ради, де незабаром має з’явитись прозорий офіс з комфортними умовами перебування для відвідувачів та працівників.

Нагадаємо, професійне свято працівників соціальної сфери України відзначається щорічно у першу неділю листопада. Нині ж, напередодні цього дня, в обласному драмтеатрі зібралось чимало людей, що стоять на варті соціального захисту населення.