Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирська міська рада оголошує конкурс на визначення суб’єктів оціночної діяльності на проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок:

02.11.2018

1. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 1,1486 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Лесі Українки, 33.

2. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,1303 га, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоровʼя та соціальної допомоги.

Адреса об’єкта: м. Житомир, майдан Смолянський, 7-б.

3. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0521 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Вітрука, 51.

4. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0935 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Промислова, 22.

5. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,1777 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Авіаторів, 3-а.

6. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0403 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Офіцерська, 9.

7. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,1042 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, проспект Миру, 49.

8. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,3358 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Льонкова, 12.

         9. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,0296 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

         Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Хлібна, 16 — 18.

 

         10. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення площею 0,4632 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

         Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Комерційна, 8.

Мета проведення оцінки: визначення імовірної вартості продажу об’єкта.

Вимогами до претендентів для участі у конкурсі є наявність відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно експертної грошової оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів, свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів та наявність в штаті суб’єктів господарювання зареєстрованих у Державному реєстрі сертифікованих інженерів-землевпорядників.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні до 12.11.18р. включно подати до департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради (вул. Покровська,6, кім.14) заяву та конкурсну документацію.

До підтверджуючих документів належать: заява на участь у конкурсі за встановленою формою; копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки; копія ліцензії Державного комітету України по земельних ресурсах; копія свідоцтва про реєстрацію в державному реєстрі оцінювачів; копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Державним комітетом України по земельних ресурсах; копії кваліфікаційного сертифікату інженерів-землевпорядників, інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки земельних ділянок).

До підтверджуючих документів можуть додаватися рекомендації та висновки контролюючих органів та інших державних установ щодо практичної діяльності претендентів.

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Конкурсна документація подається по кожному об’єкту окремо.

Конкурс відбудеться 16 листопада 2018 року в приміщенні Житомирської міської ради за адресою: м. Житомир, майдан   ім.С.П.Корольова,4/2.

Телефон для довідок: (0412) 418-493.