Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі продовжують шукати кандидатів у патронатні вихователі.

05.11.2018
У Житомирі продовжують шукати кандидатів у патронатні вихователі.

«Візьми дитину у родину» у Житомирі продовжують інформаційна компанія, щодо  Патронату над дитиною. Фахівці Служби у справах дітей Житомирської міської ради шукають осіб, які мають можливість узяти у свою сім’ю на тимчасове утримання дітей, які потрапили у складні життєві обставини.

Патронатні сім’ї дають змогу відразу після обстеження стану здоров’я направляти дитину у будинок патронатного вихователя, де вона  перебувала б до трьох місяців, а в окремих випадках – до шести.

За цей час до сім’ї, з якої вилучено дитину, буде застосовано усі можливі профілактичні заходи впливу, спрямовані на усунення причин порушення у ній прав дітей на безпечні умови життя, охорону здоров’я, фізичний, духовний та соціальний розвиток.

За результатами роботи орган опіки та піклування вирішує питання повернення дитини в рідну сім’ю або подальшого влаштування дитини до сімейних форм виховання.

Аби стати патронатним вихователем, потрібно: мати громадянство України, досвід виховання дитини та відповідні житлові умови.

На 1 листопада 2018 року у Житомирі зареєстровано 9 кандидатів у патронатні вихователі. І вже передано пакет документів, одного із  кандидатів, на розгляд до Міністерства соціальної політики.