Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі Благодійна акція “Children of the night” на підтримку онкохворих дітей зібрала 103 тис. грн.

05.11.2018
У Житомирі Благодійна акція “Children of the night” на підтримку онкохворих дітей зібрала 103 тис. грн.

Найголовніша і найочікуваніша культурна подія нашого міста ІV Міжнародна хореографічна Асамблея ім. Н. Скорульської тривала  з 2 по 5 листопада у Житомирі та об’єднала  понад 500 учасників з різних куточків України та світу.

Четвертий рік поспіль програма хореографічної Асамблеї вражає своєю різноманітністю. Третій рік головою журі стала прима-балерина Національної Опери України, народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів суддя відомого телепроекту «Танці з зірками» Катерина Кухар. Родзинкою цьогорічної асамблеї стала вперше започаткована премія, гран-прі від Катерини Кухар та Олександра Стоянова.

Сьогодні, 5 листопада, у рамках Асамблеї відбулася Благодійна акція “Children of the night” у виконанні  солістів Національної Опери та Прем’єрів Національної Опери України Катерини Кухар і Олександра Стоянова. Концерт влаштували на підтримку онкохворих дітей Житомирської області.

Всього від продажу квитків було зібрано 103 тис. грн., на які було придбано необхідне медичне обладнання для онкогематологічного відділення обласної клінічної дитячої лікарні.

Нагадаємо, що результати ІV Міжнародна хореографічна Асамблея ім. Н. Скорульської можна переглянути тут.