Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Сергій Сухомлин: «Кромберг енд Шуберт» – соціально-відповідальне підприємство, яке завжди підтримує міські культурні проекти

06.11.2018
Сергій Сухомлин: «Кромберг енд Шуберт» – соціально-відповідальне підприємство, яке завжди підтримує міські культурні проекти

У цю суботу на заводі «Кромберг енд Шуберт» влаштували грандіозне сімейне свято для працівників та їхніх родин з нагоди третьої річниці від початку роботи підприємства та розширення виробництва.

Фестиваль #Kroschu_Family Day! Відвідав і міський голова Житомира Сергій Сухомлин. Він привітав колектив заводу зі святом, подякував керівництву за постійну підтримку міських проектів та висловив сподівання, що така плідна співпраця продовжиться і в майбутньому.

«Дуже добре, що три роки тому на околиці Житомира з’явилося це підприємство. Нехай не в самому місті, а поруч, в селі Оліївка. Це значить, що в Україну може заходити серйозний інвестор, який створює тисячі робочих місць. Люди працюють в гарних умовах і отримують за мірками Житомира відносно високу зарплатню. Говорити про те, що це бюджетоутворююче підприємство для Житомира не можна, бо воно наповнює бюджет Оліївської ОТГ, яка в цьому конкретному випадку є нашим конкурентом. Але, менше з тим, тисячі житомирян працюють на «Кромберг енд Шуберт», отримують зарплатню, мають упевненість у завтрашньому дні. Оскільки рівень зарплатні на заводі постійно підвищується, це стимулює інші підприємства до підняття офіційної зарплатні своїм співробітникам. І тут вже виграє міський бюджет. Крім того, підприємство завжди було соціально-відповідальним. Всі міські проекти, культурні, масові заходи завжди проходять за підтримки «Кромберг енд Шуберт». І дуже сподіваюся, що незабаром на підприємстві зрозуміють, що місто – все таки більш стабільний партнер і перереєструється у Житомирі», – зазначив Сергій Сухомлин.

Довідково:

«Кромберг енд Шуберт» - підприємство зі 100 % іноземних інвестицій, яке спеціалізується на виготовленні електричних бортових кабельних мереж для автомобілів провідних європейських брендів (Mercedess, Audi, BMW, Volkswagen). Корпорація налічує більше ніж 40 тисяч працівників на заводах у 35 країнах світу. Центральний офіс знаходиться в Німеччині. В Україні діє два заводи Kromberg & Schubert – в Луцьку та Житомирі.