Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Найактивніші голови ОСББ та представники управління муніципального розвитку на чолі із заступником міського голови Сергієм Кондратюком взяли участь у дискусії

07.11.2018
Найактивніші голови ОСББ та представники управління муніципального розвитку на чолі із заступником міського голови Сергієм Кондратюком взяли участь у дискусії

Сьогодні, 7 листопада, у Києві Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України разом із Асоціацією управителів житла організували практичну дискусію «Формування прозорих договірних взаємовідносин в багатоквартирному будинку: Співвласник – Управитель – Надавач комунальної послуги (монополіст)». На захід запрошені представники депутатського корпусу, громадського сектору, АОСББ, ОСББ, управителі-практики, експерти з різних регіонів України. Серед учасників практичної дискусії заступник міського голови Сергій Кондратюк, представники управління муніципального розвитку Житомирської міської ради, голови ОСББ Житомира, які вже мають перші досягнення у сфері впровадження енергоефективності в житловому секторі.

Заступник міського голови Сергій Кондратюк поділився успішним досвідом реформування житлового господарства Житомира та під час свого виступу, зокрема, зазначив, що в Житомирі вже діють 272 ОСББ, які створені в 332 багатоквартирних житлових будинках. ОСББ є найактивнішими учасниками програми з енергозбереження. «Теплим кредитом» успішно скористалися вже 49 ОСББ Житомира.

У форматі дискусії учасники заходу обговорили питання шодо сприяння органів місцевого самоврядування в розбудові конкурентного середовища на ринку послуг з управління багатоквартирними будинками; прав та обов’язків управителя та співвласників багатоквартирних будинків; шляхів формування прозорих відносин у процесах забезпечення населення багатоповерхівок якісними житлово-комунальними послугами тощо.