Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

02.06.2017

 

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про внесення змін до Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг на території м. Житомира, затвердженого рішенням виконавч

 

Департаментом економічного розвитку міської ради розроблено проект регуляторного акту «Про внесення змін до Положення про порядок встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг на території м. Житомира, затвердженого рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 16.10.2013 № 491».

Метою прийняття зазначеного рішення є сприяння створенню публічної безпеки, протидії злочинності в нічний час, підвищення рівня розкриття злочинів на території міста шляхом запровадження системи відео спостереження суб’єктами підприємництва в об’єктах, яким встановлено режим роботи в нічний час.

Проект регуляторного акту та відповідний аналіз регуляторного впливу, звіт про базове відстеження розміщені на офіційному сайті Житомирської міської ради (http://zt-rada.gov.ua/) в розділі «Регуляторна діяльність».

Зауваження та пропозиції до цього проекту регуляторного акту можна надсилати до 10.07.2017 року за адресою: м. Житомир майдан імені С.П. Корольова, 4/2, департамент економічного розвитку Житомирської міської ради, тел. 48-11-92, е-mail: der@zt-rada.gov.ua. Також за вказаною адресою є можливість ознайомитись з додатками до проекту регуляторного акту.