Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Депутати ухвалили звернення на підтримку осіб з інвалідністю внаслідок війни 3 групи

08.11.2018
Депутати ухвалили звернення  на підтримку осіб з інвалідністю внаслідок війни 3 групи

Сьогодні, 8 листопада, під час сорок другої сесії міської ради депутати прийняли рішення направити звернення до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та народних депутатів України щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 214 про включення учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 3 групи, які брали участь у бойових діях на території інших держав та членів їх сімей, до пільгової категорії громадян на отримання грошової компенсації. Рішення прийнято з метою забезпечення державних соціальних гарантій пільгової категорії осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав. У зверненні, зокрема, зазначається: «У 2019 році виповнюється вже 30 років, як закінчилася одна з найжорстокіших війн - афганська війна. Тому турбота про ветеранів афганської війни – це питання поваги до всіх поколінь учасників бойових дій, які сьогодні проживають на території України. У місті Житомирі на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у списку першочергового одержання жилих приміщень перебуває 140 учасників бойових дій в Афганістані та 12 осіб з інвалідністю 3 групи з числа учасників бойових дій на території інших держав».

Депутати звернулися до Прем’єр-міністра України із проханням «продовжити дію програми забезпечення житлом учасників бойових дій на території інших держав та передбачити у Державному бюджеті України на 2019 рік виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для зазначеної категорії пільговиків, а також доручити Міністерству соціальної політики України опрацювати питання щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 214, а саме: включити учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 3 групи, які брали участь у бойових діях на території інших держав та членів їх сімей, до пільгової категорії громадян на отримання грошової компенсації».

Нагадаємо: під час 42-ї сесії міської ради міський голова Сергій Сухомлин вручив 5 сертифікатів учасникам бойових дій на території інших держав на отримання житла.