Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирський національний агроекологічний університет святкує 95-річчя

02.06.2017
Житомирський національний агроекологічний університет святкує 95-річчя

Сьогодні, 2 червня, своє 95-річчя  відзначає Житомирський національний агроекологічний університет. Урочиста церемонія свята відбулась у літній естраді «Ракушка».

В урочистостях та нагородженні взяли участь Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Житомирський міський голова Сергій Сухомлин, секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж, заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослав Лагута, голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма та інші почесні гості.

Гості привітали працівників, викладачів та студентство Житомирського національного агроекологічного університету із 95-річчям від дня заснування навчального закладу.

«Думаю, що кожен день народження – це не тільки підсумування історії, це  момент, коли треба думати про майбутнє. Саме галузь сільського господарства, наше ставлення до природи, до тих неймовірних багатств і природних ресурсів, які має Україна спрогнозує, як ми будемо розвиватися, - зауважила Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України. - Для університету дуже важливо пам’ятати про трикутник: освіта-наука -бізнес. Є дуже важливою співпраця з аграрним бізнесом, який сьогодні є в області, який зацікавлений в нових технологіях і високваліфікованих фахівцях, які здатні їх впроваджувати. Тому я зичу вам для цього сил і натхнення».

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин сказав: «95 років дуже тривалий строк. За цей період свого функціонування агроекологічний університет зробив вагомий внесок в розбудову України. 95 років історії університету –  це 95 років історії міста Житомира. Жодне місто не розвиватиметься та не матиме  майбутнього  без молоді. Майбутнє Житомира без вас неможливе. Вітаю викладачів, професорів, а також студентів університету зі святом. Ви - найкращі».

«Як в минулому студент цього навчального закладу, я хочу подякувати викладачам, професурі. Я знаю, як вам непросто, скільки ви докладаєте зусиль, аби передати знання кожному вашому студенту. Щиро вам дякуємо», - додала Наталія Чиж, секретар Житомирської міської ради.

Подяки виконавчого комітету Житомирської міської ради за багаторічну сумлінну працю, значні досягнення у сфері підготовки фахівців для економіки Житомирщини та з нагоди 95-ї річниці створення університету отримали:

Хант Галина Олександрівна

кандидат філологічних наук, завідувачу кафедри іноземних мов

Мельник Наталія Вікторівна

завідувач аспірантурою та докторантурою

 

Лапін Андрій Валерійович

кандидат економічних наук, доцент кафедри комп’ютерних технологій і моделювання систем

Шуляр Альона Леонідівна

кандидат сільськогосподарських наук, старший викладач кафедри технологій виробництва продукції тваринництва

 

Ковальчук Тетяна Іванівна

кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технологій переробки та якості продукції тваринництва                               

Керівники університету зазначають, що навчальний заклад наближається до свого 100-річчя. Тому подібні заходи ставатимуть із кожним роком дедалі масштабнішими.

Окрасою свята стала концертна програма за участю талановитих вихованців університету та гостей церемонії.

Житомирський національний агроекологічний університет - вищий навчальний заклад заснований 1 вересня 1922 року в м. Житомир. Статус національного  навчальний заклад отримав 27 серпня 2008 року.