Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Депутати підтримали рішення щодо змін та доповнень до Програми організації безпеки руху транспорту та пішоходів

08.11.2018
Депутати підтримали рішення щодо змін та доповнень до Програми організації безпеки руху транспорту та пішоходів

Сьогодні, 8 листопада, на засідання 42 сесії Житомирської міської ради депутати підтримали рішення «Про внесення змін та доповнень до Програми організації безпеки руху транспорту та пішоходів в м. Житомирі на 2018-2020 роки».

Метою Програми є зменшення кількості випадків дорожньо-транспортного травматизму, смертності на дорогах міста, підвищення безпеки руху транспорту та пішоходів.

Рішення передбачає :

Організацію дорожнього руху по вул. Козацькій в місті Житомирі (вул. Вільський Шлях до Проспекту Миру) в частині реконструкції змін напрямків руху депутати рекомендували перенести виконання даного заходу на 2019 рік. Таку рекомендації підтримали 22 депутати.

Будівництво світлофорного об’єкту на перехресті вулиць Князів Острозьких та Шевченка в місті Житомирі, в тому числі в виготовлення ПКД-виділити з міського бюджету кошти в сумі 30 тис. грн. Таке рішення підтримали 27 депутатів.

Основним завданням Програми є забезпечення:

- належного функціонування світлофорних об’єктів, утримання та заміна дорожніх знаків.

- нанесення належної дорожньої розмітки, утримання, обслуговування та встановлення турнікетного огородження, пристроїв примусового зниження швидкості руху транспорту, антипаркувальних стовпчиків інші дорожні стовпчики;

- розвиток та реалізація заходів, які впливають на зниження аварійності на дорогах міста.

Реалізація Програми дозволить:

- зменшити кількість виникнення ДТП з постраждалими;

- зменшити викиди шкідливих речовин;

- забезпечити належну організацію безпеки дорожнього руху в місті;

- забезпечити надійну роботу світлофорних об’єктів, та оптимізувати споживання електроенергії за рахунок заміни лампових світлофорів на енергоефективні світлодіодні;

- покращити систему інформування учасників дорожнього руху;

- забезпечити належну організацію безпеки руху транспорту та пішоходів, створити безпечні умови учасникам дорожнього руху.