Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Олександр Марцун розповів, коли з’явиться тепло у квартирах жителів мікрорайону Маликова

08.11.2018
Олександр Марцун розповів, коли з’явиться тепло у квартирах жителів мікрорайону Маликова

У Житомирі проблеми з опаленням є у 14 будинках, які  розташовані у Богунському та Корольовському теплових районах.

Про це під час сесії Житомирської міської ради 7 листопада повідомив начальник управління комунального господарства Олександр Марцун.

«На сьогодні через масштабний ремонт котелень та тепломереж у місті не опалюються будинки за адресами: вул. Шевченка 12 а, вул. Шевченка 12 б, Бульвар Польський, 16 та один під’їзд будинку по вул. Маликова, 28. Такі роботи ніколи в Житомирі не виконувалися. Крайній строк, коли з’явиться тепло у квартирах жителів мікрорайону Маликова, субота, 10 листопада. Ремонтні роботи по вулиці Шевченка планують завершити до наступного вівторка», – зазначив Марцун.

Також у зв’язку з ремонтними роботами внутрішньобудинкових систем проблеми з опаленням є у будинках за адресами: ж/б  вул. Ляха Качинського 1 та 3; Червоний 41 (6 під-д); Бульвар Польський 13; Вільський шлях 27 а; Чуднівська 100 (7-17 під-ди); Михайлівська 11; м-н Соборний3/2; Шевченко 41 та 43; Велика Бердичівська 36 (стоматполіклініка).

За словами Олександра Марцуна, над усуненням цих проблем працюють житловики.

Нагадаємо, напередодні міський голова Сергій Сухомлин доручив комунальникам підготувати інформацію по проблемних будинках.