Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі обговорюють шляхи ефективності ОСББ

15.11.2018
У Житомирі обговорюють  шляхи ефективності ОСББ

Сьогодні, 15 листопада, у сесійній залі міської ради для голів ОСББ м.Житомир проходить семінар «Ефективна діяльність об’єднань співвласників багатоквартирного будинку в сучасних умовах». Організатори семінару – управління муніципального розвитку міської ради, громадська спілка Асоціація управителів житла України та Інститут муніципального менеджменту.

Заступник міського голови Сергій Кондратюк, відкриваючи захід, подякував   головам ОСББ м. Житомир за підготовку до опалювального сезону  та представив головного спікера семінару - Василя Лімана, президента Громадської спілки Асоціація управителів житла України.

Під час заходу відбудеться презентація актуальних питань щодо реформи житлової сфери України, особливостей взаємодії ОСББ з монополістами-надавачами комунальних послуг, організаційних та правових аспектів діяльності об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, фінансово-економічних аспектів діяльності ОСББ, організації та ведення кадрового обліку в ОСББ. Учасники семінару обговорюватимуть питання щодо перспектив розвитку сфери управління багатоквартирними будинками в Україні, основних аспектів ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та «Про комерційний облік комунальних послуг», особливостей взаємовідносин ОСББ з енергопостачальними організаціями, надавачами житлово-комунальних послуг та іншими суб’єктами господарювання, організації роботи зі співвласниками та прийняття рішень ОСББ, методів боротьби з боржниками за житлово-комунальні послуги, вимог трудового законодавства та особливостей трудових і цивільних господарських відносин  в ОСББ тощо.  

Нагадаємо, у місті Житомирі функціонує вже 272 ОСББ, які створені в 332 багатоквартирних житлових будинках. ОСББ є найактивнішими учасниками програми з енергозбереження. Постійно попит зростає. Якщо у 2016 році було взято лише 8 кредитів, в 2017 – 21, протягом квітня-вересня поточного року ОСББ взяли 48 енергоефективних кредитів. Більше 18 млн. грн витратили ОСББ на утеплення своїх будинків: це роботи по заміні вікон, дверей, утепленню дахів.