Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Комунальне підприємство «Аптека № 127» відновило виробництво лікарських засобів

22.11.2018
Комунальне підприємство  «Аптека № 127» відновило виробництво лікарських засобів

«Аптека № 127», що  знаходиться в центрі міста, на майдані Соборному отримала ліцензію для відновленню виготовлення лікарських засобів в умовах аптеки. Відтерер тут виготовляється  понад 100 прописів лікарських засобів для лікування різноманітних захворювань.

Сучасні фармацевтичні підприємства та компанії виробляють великий асортимент лікарських засобів. На жаль, не всі лікарські засоби можливо виготовити в заводських умовах, адже кожна людина індивідуальна, тому виготовлення ліків за індивідуальними рецептами не втратило своєї актуальності і сьогодні. Дуже багато хворих потребують саме індивідуального підходу до підбору дозування та складу лікарського засобу.  Таку важливу функцію виконує екстемпоральна рецептура.

Аптека виготовляє як рецептурні лікарські засоби так і безрецептурні. Виготовлені в аптечних умовах ліки застосовуються при захворюваннях стоматологічних, хірургічних, гінекологічних, нервової системи, шкіри, судинах, та інших.

Аптека має можливість виготовляти розчини, настоянки, відвари, мазі, свічки, емульсії.

З рецептами працює висококваліфікований персонал, який володіє необхідними  знаннями та має відповідну кваліфікацію.

Довідково: «Аптека №127»  була заснована у 1961 році та є однією з найстаріших аптек області.  За 57 років роботи близько 7 мільйонів відвідувачів аптеки отримали медикаментозну  допомогу.