Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Зустріч майбутніх студентів Школи малого та середнього підприємництва у Житомирі

23.11.2018
Зустріч майбутніх студентів Школи малого та середнього підприємництва у Житомирі

Проект GoLOCAL "Школа малого та середнього підприємництва" у Житомирі" стартує вже за кілька тижнів, набір на навчання активно триває! Програма 7-денного курсу надзвичайно насичена і буде цікава тим, хто планує розпочати власну справу, а також тим, хто вже має свій бізнес. Ми закликаємо учасників АТО та вимушених переселенців подавати заявки, адже для вас участь у навчальному курсі БЕЗКОШТОВНА! Деталі участі, а також програму навчання ви можете знайти на сторінці проекту https://goo.gl/QkuTvK.

Якщо у вас все ще лишилися сумніви щодо участі в унікальному проекті "Школа МСП" – приходьте на відкриту інформаційну зустріч з організаторами та викладачами курсу, яка відбудеться у наступний понеділок, 27 листопада о 15:00 у Житомирському державному технологічному університеті (м. Житомир, вул. Чуднівська, 103). Окрім секції "запитання-відповіді", на вас чекає майстер-клас від досвідченого бізнес-тренера Олександра Бакки «Планування продажів. Корисні поради для підприємців».

Для участі у інформаційній зустрічі / майстер-класі, заповніть реєстраційну форму за посиланням https://goo.gl/forms/IXTxYWlOFJclk6Dv1

Реєстрація обов'язкова!

Чекаємо на вас!