Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Через ожеледицю рух громадського транспорту у Житомирі ускладнено

25.11.2018
Через ожеледицю рух громадського транспорту у Житомирі ускладнено

25 листопада у Житомирі через ожеледицю та обледеніння доріг  ускладнено рух громадського транспорту. Про це повідомив заступник міського голови Дмитро Ткачук.

«У зв’язку із погодними умовами приватні перевізники, що обслуговують автобусні маршрути міста, не вийшли на маршрути. Натомість, трамваї та тролейбуси КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління » з деякими відхиленнями від графіків виконують рейси.  У другу зміну комунальні автобуси №53, №53-А вийшли у повному складі»,- розповів заступник міського голови.

Також він поінформував, що на даний час співробітниками патрульної поліції у місті зафіксовано одну аварію.

В КП «Управління автомобільних шляхів» зазначають,що зараз на міських дорогах працюють 4 піскорозкидачі. Комунальні служби почали посипати житомирські шляхи з 4:00 год 25 листопада.  Спочатку працювали на найбільш небезпечних ділянках – перехрестях, мостах, магістралях, де проходить громадський транспорт.

Піщано-соляною сумішшю вже обробили дороги вулиць Київська,  Велика-Бердичівська, Театральна, Покровська, пропект Миру, проспект Незалежності, Богунський та Чуднівський мости, також  Київський  та Бердичівський шляхопроводи. А також вулиці Маликова, Героїв Базару, Селецька, Вітрука, Жуйка, Чуднівська, Красовського. Деталі за посиланням: http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=5705. Прослідкувати за роботою комунальної техніки можна за посиланням https://comm.dozor.tech/ 

Закликаємо житомирян дотримуватися елементарних правил безпеки під час перебування на вулиці та  без нагальної потреби не виходити з дому. Варто обмежити користування власним автотранспортом. Водіям слід пам’ятати, що під час ожеледиці на дорожньому покритті збільшується гальмівний шлях, тому необхідно вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу. Звертайте особливу увагу на рух по мостах і шляхопроводах, оскільки саме в цих місцях, у разі виникнення ожеледиці,  рух стає найбільш незбечним.