Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Містобудівний конкурс на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги в місті Житомир

26.11.2018

З метою розробки концепції майданів Соборний та Перемоги, що включає вирішення всіх пішохідних і транспортних сполучень території і створення громадського простору, що буде відображати історичний, архітектурний та культурний характер даної території, рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 07.11.2018 №1155 вирішено провести всеукраїнський замовлений містобудівний конкурс на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги в місті Житомир (далі – Конкурс).

Замовником Конкурсу є виконавчий комітет Житомирської міської ради.

Оголошення Конкурсу – 08 листопада 2018 року.

Оголошення учасників – 16 листопада 2018 року.

Стартовий захід – 22 листопада 2018 року.

Проміжне обговорення – 10 січня 2019 року.

Здача проектів командами – 25 лютого 2019 року.

Оцінка фінальних проектів членами журі – 04  березня 2019 року.

Виставка конкурсних проектів та оприлюднення конкурсних  проектів на  офіційному веб-сайті  Житомирської міської ради  – з 20 березня 2019 року  по  20 квітня 2019 року.   До участі у Конкурсі допускаються зареєстровані громадські організації, юридичні особи та фізичні особи-підприємці, що відповідно до своїх установчих та реєстраційних документів мають право надавати послуги в сфері архітектури, містобудування, транспортного планування, планування територій та в суміжних сферах діяльності та були запрошені організатором конкурсу на основі кваліфікаційного відбору. Для участі у конкурсі заявник повинен створити проектну команду фахівців з містобудування, транспортного планування та ландшафтної архітектури. Орієнтовна кількість учасників команди має становити 5 осіб (мінімум 3).

Можливе створення робочої групи між різними фірмами та/чи залучення зовнішніх проектувальників. Бажано,  щоб різні фірми вже мали досвід в спільній проектній роботі.

Участь у Конкурсі іноземних фахівців не забороняється.

Участь у Конкурсі є безкоштовною. Реєстраційний внесок учасниками Конкурсу не сплачується.

Усі написи  конкурсних проектів виконуються українською мовою.

Загальний призовий фонд Конкурсу складає 750 000 грн.  та фінансується за рахунок коштів проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні», що впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ. Нагороду отримують три відібрані команди проектантів. Кожна команда отримує винагороду у розмірі 250 000 грн. на підставі укладеного договору. Всі витрати проектної команди, що виникають у зв'язку з участю у Конкурсі покриваються цією сумою. Усі учасники Конкурсу самостійно несуть відповідальність за сплату податків та зборів у відповідності до чинного законодавства України.      

З питань проведення Конкурсу звертатися на адресу організатора Конкурсу за адресою: вул. Покровська, 6, м. Житомир, 10014, телефон:+38 (0412) 47-27-86, e-mail: sump.zhytomyr@gmail.com.

Інша інформація щодо програми, умов, складу журі Конкурсу на кращу концепцію реконструкції майданів Соборний та Перемоги в місті Житомир є додатками 1, 2, 3 до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 07.11.2018 №1155, оприлюдненого на сайті Житомирської міської ради.

Запрошуємо до участі в Конкурсі.

Департамент містобудування та земельних відносин міської ради