Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Із 3 грудня у Житомирі курсуватиме маршрут №20, що вирішить проблему транспортного сполучення з районом Паперової фабрики

29.11.2018
Із 3 грудня у Житомирі курсуватиме маршрут №20, що вирішить проблему транспортного сполучення з районом Паперової фабрики

28 листопада представники Житомирської міської ради зустрілися з мешканцями мікрорайону Паперова фабрика, аби обговорити можливі варіанти забезпечення мікрорайону транспортним сполученням.

«Ми обговорили ситуацію із транспортом, її причини і варіанти рішень. Мешканці району висловили багато різних думок, але всі погодились в одному, що мікрорайон необхідно забезпечити додатковим транспортом, незалежно від того хто буде перевізником чи якого кольору будуть автобуси», - розповідає Дмитро Ткачук.

Більшість присутніх на зустрічі підтримали пропозицію заступника міського голови Дмитра Ткачука щодо вирішення проблеми завдяки введенню на території міста маршруту №20 «Силікатний завод - вул. Андріївська».

10 автобусів цього маршруту курсуватимуть містом з понеділка ( з 6:00 год. по 22:00 год. ).

«Маршрут № 20 сформований на основі існуючого приміського маршруту №110, який далі по вул. Бориса Тена та Великій Бердичівській прямуватиме до Силікатного Заводу, - коментує Дмитро Ткачук.- Маршрут № 20 (110) почне курсувати з понеділка. Це дійсно стане вирішенням транспортної проблеми мешканців цього району і дасть можливість забезпечити сполучення району з важливими об'єктами міської інфраструктури».

Водночас, посадовець підкреслив, що наразі ведеться робота щодо забезпечення перевезення перевізником громадян пільгових категорій. Це питання планують вирішити завдяки впровадженню «Карти житомирянина».