Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Основи енергоефективності: Просто про складне

29.11.2018
Основи енергоефективності: Просто про складне

Сьогодні, 29 листопада, у Житомирі проходить семінар «Термореновація багатоквартирних будинків: технічні та фінансові аспекти».

Лектори семінару надають відповіді представникам ОСББ на актуальні питання енергоефективності: чого чекати ОСББ з початком роботи Фонду Енергоефективності:нові можливості і вимоги; термореновація огороджувальних конструкцій багатоквартирних житлових будинків-технічні аспекти; досвід комплексної модернізації багатоквартирних будинків; нові можливості для ОСББ від проекту ПРООН «HOUSES».

Оксана Рафальська, регіональний консультант Проекту IFC «Енергоефективність в Україні» зазначила:

«В Житомирі продовжується реалізація Проекту IFC «Енергоефективність в Україні» у Житомирській області. Нашим завданням є підвищення обізнаності голів та членів правління ОСББ щодо можливостей впровадження заходів із енергозбереження. Для цієї категорії ми й проводимо сьогодні чергове навчання. Ми запросили, в першу  чергу, голів новостворених ОСББ, тих, хто нещодавно розпочали свою діяльність та ще не встигли скористатись «теплим кредитом». У 2019 році нас чекає багато нововведень у даній сфері, зокрема: розпочне свою діяльність Фонд енергоефективності, паралельно буде залишатись програма «теплих кредитів». Тому для ОСББ важливо визначитись із пріоритетами і знати, в якому напрямку рухатись».  

Нагадаємо, що станом на 29 листопада у Житомирі в 331 житлових будинках створено 272 ОСББ.