Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбулась конференція щодо духовно-морального виховання молоді

07.06.2017
У Житомирі відбулась конференція щодо духовно-морального виховання молоді

У Житомирі, 7 червня, в приміщенні Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулась обласна конференція з духовно-морального виховання.

Основною метою конференції є аналіз духовно-морального виховання дітей, підлітків та молоді, розкриття проблематики та окреслення перспективи викладання предметів духовно-морального спрямування в місті.

«Тема складна, але надзвичайно потрібна для суспільного обговорення, особливо у час війни. Сьогодні в Україні є еліта, яка намагається формувати «порядок денний» держави, але без духовно-морального виховання громадян – становлення та процвітання держави неможливе. Тому головне завдання кожної сім’ї забезпечити духовне виховання дитини з малечку, і тут важливо розуміти, що суть релігії не лише у знаннях про Бога. Релігія – це коли Бог живе в нас, і дитина має це знати і розуміти», - зазначила Наталія Чиж, секретар Житомирської міської ради.

Окрім того секретар міської ради наголосила на потребі створення духовно-моральних освітніх проектів у школах Житомира.

«Не менш важливим є духовне виховання в школах. Міська рада готова підтримувати ініціативу створення духовно-моральних освітніх проектів у навчальних закладах міста та сприяти їх діяльності», - додала Наталія Чиж, секретар Житомирської міської ради.

Організатором конференції виступив обласний благодійний фонд «Дорога життя» з метою залучення житомирських викладачів до І-го Всеукраїнського з’їзду педагогів з предметів духовно-морального спрямування.