Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Завершився міський етап акції «16 днів проти насильства»

11.12.2018
Завершився міський етап акції «16 днів проти насильства»

Завершився міський етап акції «16 днів проти насильства», яка відбувалася з 25 листопада по 10 грудня у м. Житомирі. До акції активно долучилися департамент освіти, управління культури, служба у справах дітей міської ради, Житомирський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, дошкільні, загальноосвітні, позашкільні навчальні заклади, численні громадські організації. Управління у справах сім'ї, молоді та спорту житомирської міської ради підтримало низку заходів в рамках акції:

  • Публікація та поширення  буклетів, брошур, календарів, браслетів, дорожньої карти, інших матеріалів;
  • Підтримано проведення низки проектів, зокрема «Культура взаємин» (ГО Житомирський обласний центр молодіжних ініціатив»), «#безподвійнихстандартів» (ЖОМГО «Паритет»), «Життя без насилля робить світ гуманнішим» (ГО «Молодіжна фундація європейських ініціатив»), «ЗА і ПРОТИ: як Захистити себе і ПРОТИстояти домашньому насильству» (ГО «Центр практичної психології «ФО ЛАЙФ»), «Знай свої права» (ГО «Авенір), «Інформаційна безпека дітей», «Відповідальне батьківство», «Захисти себе від домашнього насильства», «Острівець толерантності й поваги» (управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради).

Велика подяка усім, хто не байдужий до проблеми, хто виявляє нульову толерантність до насильства, однак діяльність у сфері протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі  продовжується і не обмежується рамками акції.