Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі тариф на централізоване опалення – один з найнижчих з усіх українських міст

12.12.2018
У Житомирі тариф на централізоване опалення – один з найнижчих з усіх українських міст

Про це під час звіту зазначив міський голова Сергій Сухомлин. Очільник міста повідомив, що у 2018 році в Житомирі проведено комплексну реконструкцію системи теплопостачання:

«На теперішній час кількість житлових будинків у м. Житомирі в яких встановлено вузли комерційного обліку теплової енергії становить – 710 буд., що від загальної кількості будинків, де є технічна можливість встановлення лічильників – 74.3%, тому житомиряни сплачують кошти за фактично спожите тепло».

Також в минулому міжопалювальному сезоні 2018-2019 років в  місті було  установлено 66 індивідуальних теплових пунктів (ІТП), які підтвердили високі показники по економії теплової енергії. Як показує практика, заміна застарілих теплопунктів на сучасні ІТП дозволяє економити в середньому близько 30% теплової енергії і відповідно на стільки ж скоротити витрати населення за опалення.

2018-й став роком модернізації однієї зі стратегічних галузей міста – системи теплопостачання. КП «Житомиртеплокомуненерго» відремонтувало 146,6 км тепломереж, більше 8,5 км – повністю замінили.

У поточному році було відремонтовано 54 котелень (з 55) та 75 центральних теплових пунктів (з 76),  замінено 2 котли, застаріле енергозатратне насосне обладнання, обладнання хімводопідготовки та встановлено вузли обліку енергоресурсів (теплової енергії, газу та води).

 «Модернізація  теплових комунікацій  у місті відбувається поступово. Проте, завдяки цим крокам житомиряни вже отримують результат – тариф на тепло в нашому місті є одним із найнижчих серед міст України.Наша мета, щоб  містяни отримували якісні комунальні послуги із зрозумілим та прозорим ціноутворенням», - резюмував міський голова.