Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

В Управлінні Укртрансбезпеки у Житомирській області триває Тиждень права

14.12.2018
В Управлінні Укртрансбезпеки у Житомирській області триває Тиждень права

Пріоритетним завданням у діяльності Державної служби України з безпеки на транспорті – захист прав людини, а також розвиток, проведення структурних реформ.

Пріоритетним завданням у діяльності Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) – захист прав людини, а також розвиток, проведення структурних реформ.

Людина, її життя, здоров’я і безпека визнаються в нашій державі найвищою соціальною цінністю та охороняються основним законодавчим актом - Конституцією України, яка гарантує права й свободи кожному громадянинові. Головна ідея Конституції полягає в тому, що саме держава функціонує для людини та відповідає перед нею за свою діяльність.

Право громадян звертатися до органів державної влади, місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів передбачене статтею 40 Конституції України,  і є важливим засобом захисту та однією з організаційно-правових гарантій дотримання прав і свобод.

Разом з тим звернення громадян як носії інформації мають важливе значення для вирішення питань, пов’язаних із забезпеченням прав і свобод людини й громадянина, державної, господарської та соціально-культурної розбудови, управління різними галузями та сферами економіки, адміністративно-політичної діяльності.

Так, Управлінням Укртрансбезпеки у Житомирській області в поточному році розглянуто  37  звернень громадян. З них 32 звернення щодо забезпечення пільгового перевезення громадян. За результатами розгляду яких складено 23 протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 7 ст. 133-1 КУпАП та винесено 4 постанови про накладення адміністративно – господарського стягнення за порушення ст. 60 Закону України «Про автомобільний транспорт».