Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі стартувала Школа малого і середнього підприємництва!

18.12.2018
У Житомирі стартувала Школа малого і середнього підприємництва!

У Житомирі розпочалося навчання у Школі малого і середнього підприємництва. Слухачі з власними ідеями та вже існуючим бізнесом почали отримувати додаткові знання. Найближчі 6 днів їх очікує інтенсивне навчання, майстер-класи та практичні завдання у командах від досвідчених викладачів Школи.

В рамках проекту “Забезпечення участі ветеранів АТО та вимушених переселенців у Школі малого та середнього підприємництва у м. Житомирі” особлива увага буде приділена навчанню учасників АТО та внутрішньо-переміщених осіб, які планують розпочати власну справу.

Навчання передбачає 6-денний інтенсивний курс з основних напрямів організації бізнесу та підприємницької діяльності, зокрема:

-лідерство та мотивація для здійснення підприємницької діяльності;

-основи підприємництва;

-маркетинговий супровід діяльності підприємства;

-фінансовий менеджмент малого і середнього бізнесу;

-операційний менеджмент – організація виробництва та управління процесами у виробничій і сервісній сфері;

-сучасні тенденції управління якістю;

-інтернет для малого і середнього бізнесу;

-активні продажі, робота з клієнтами;

-управління проектами, шляхи залучення інвесторів, формування бізнес-планів діяльності підприємства.

Для міста Житомира діяльність Школи малого і середнього підприємництва є надзвичайно важливим заходом в напрямку реалізації інноваційних ідей, збільшення кількості самозайнятих осіб, зростання кількості робочих місць, залученості різних груп населення до розвитку міста. 

Проект “Забезпечення участі ветеранів АТО та вимушених переселенців у Школі малого та середнього підприємництва у м. Житомирі” відбувається за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Житомирської міської ради.

Організатор – департамент економічного розвитку міської ради. Партнери: Житомирський державний технологічний університет, Міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді міської ради, Житомирський міський центр зайнятості.

Нагадаємо, основною метою Школи МСП є сприяння розвитку власного бізнесу громадянами за рахунок надання якісних кваліфікованих знань та практичних ефективних навичок підприємцям з різним рівнем досвіду.