Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Як першими прикрасити ялинку на Михайлівській та зменшити витрати на опалення?

19.12.2018
Як першими прикрасити ялинку на Михайлівській  та зменшити витрати на опалення?

Про це знають в управлінні муніципального розвитку міської ради. Саме за їх ініціативи та сприяння представників проекту ІFC «Енергоефективність в Україні» сьогодні, 19 грудня, у Житомирі проходить семінар «Як зменшити витрати на опалення у багатоквартирному будинку?», де представникам ОСББ міста спікери проекту ІFC «Енергоефективність в Україні» надаватимуть рекомендації з актуальних питань впровадження енергоефективних заходів та відновлювальної енергетики.

Олександр Гут, спеціаліст з розвитку проектів Теромодернізація у житловому секторі компанія Danfos, переконаний, що той, хто зволікає із термомодернізацією, - «заплатить за тепло дорожче», та переконливо доводить, що «регулювання системи опалення дорівнює зниженню плати за опалення».

Костянтин Матвєв, інженер ТОВ «Акватерм-Альянс» продемонстрував під час семінару можливості віддаленого керування і налаштування ІТП в online режимі. Про джерела фінансування та економічну доцільність модернізації системи опалення розповіла Оксана Рафальська, регіональний консультант Проекту ІFC «Енергоефективність в Україні» в Житомирській області. На завершення учасники семінару відвідали ОСББ Житомира, де вже встановлені ІТП.

Цього ж дня з самого ранку організатори семінару – працівники управління муніципального розвитку міської ради спільно з керівниками ОСББ Житомира – прикрасили новорічну ялинку на Михайлівській, привітавши містян із початком новорічних та різдвяних свят.