Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

В Домі ветерана влаштували справжнє новорічне свято для маленьких житомирян

22.12.2018
В Домі ветерана влаштували справжнє новорічне свято для маленьких житомирян

Сьогодні, 22 грудня, у першому в Україні Домі ветерана у Житомирі влаштували справжнє новорічне свято  для дітей  загиблих героїв та ветеранів АТО/ООС. Не обійшлося і без  подарунків та привітань.

 Розважали маленьких житомирян веселі мультиплікаційні герої. Щаслива малеча залюбки брала участь у конкурсах та іграх  своїх казкових улюбленців.

Нагадаємо, 21 грудня розпочав свою роботу перший в Україні Дім ветерана. Цього дня за участі Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, Міністра у справах ветеранів Ірини Фріз, голови Житомирської облдержадміністрації Ігоря Гундича відбулася перша установча нарада Ради ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів.

Центр працюватиме за принципом «єдиного вікна» – разом із професійною медичною допомогою, процедурами з реабілітації, що надаватимуться в Центрі вертебрології, захисники зможуть отримувати тут допомогу з соціалізації та повернення до мирного життя, емоційно розвантажитися. Депутати Житомирської міської ради підтримали даний проект та виділили кошти у сумі 169 тисяч гривень на створення даного закладу.