Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Презентовано аналітичне дослідження «Ґендерне обличчя Житомира: вчора, сьогодні, завтра»

26.12.2018
Презентовано аналітичне дослідження  «Ґендерне обличчя Житомира: вчора, сьогодні, завтра»

26 грудня відбулося засідання міської міжвідомчої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім'ї, протидії торгівлі людьми, демографічного розвитку та гендерної рівності.

Під час засідання було підведено підсумки проведення в місті Житомирі  Всеукраїнської акції «16 днів проти гендерного насильства» і вручено подяки громадським організаціям, які активно долучилися до проведення проектів в рамках акції.

Було презентовано аналітичне дослідження «Ґендерне обличчя Житомира: вчора, сьогодні, завтра», проведене в рамках проекту «Житомир – місто рівних можливостей» за участі управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради, ЖОМГО «Паритет» та Головного управління статистики  за фінансової підтримки АМУ.

 «Дане дослідження містить не лише статистичні дані, а й їх інтерпретацію. Такий гендерний портрет стане у нагоді і працівникам міської ради, й громадським організаціям, і науковцям. Дані, які містяться у дослідженні, сприятимуть прийняттю виважених рішень на користь громади», - зазначила Сугак Ірина, заступниця начальника Головного управління статистики в Житомирській області.

Остапчук Олена, експертка ЖОМГО «Паритет», презентувала основні напрацювання проекту «Житомир – місто рівних можливостей» й перспективи щодо включення гендерної складової до міських цільових програм на основі аналітичного дослідження та розроблених методичних рекомендацій.

Окрім того, було затверджено план проведення засідань міської міжвідомчої комісії з питань координації дій щодо попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми, демографічного розвитку та гендерної рівності в 2019 році.