Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Сергій Сухомлин відвідав житомирський територіальний центр та привітав колектив із новорічно-різдвяними святами

27.12.2018
Сергій Сухомлин відвідав житомирський територіальний центр та привітав колектив із новорічно-різдвяними святами

27 грудня міський голова Житомира Сергій Сухомлин відвідав міський територіальний центр соціального обслуговування та привітав його підопічних і працівників з новорічно-різдвяними святами.

«Як завжди дуже тепло та душевно зустріли у житомирському терцентрі його підопічні та працівники. Тут зараз обслуговуються близько 6000 одиноких пенсіонерів з усього міста. Вони регулярно отримують підтримку та допомогу. Але головне – у центрі ці люди не відчувають себе одинокими! Це велика і дружня родина», – зазначив міський голова.

За його словами, директор закладу Анатолій Сахневич влаштував екскурсію по складу і запевнив, що продуктів повністю вистачає.

«Дякую вам за те, що наші працівники своєчасно отримують зарплатню і наші старенькі всім забезпечені. Я показав, що склади у нас повні. Ми працювали при багатьох мерах, але ніколи не відчували такої підтримки від міської влади, як зараз», – повідомив керівник територіального центру.

У свою чергу міський голова подякував соціальним працівникам, які піклуються про літніх людей.

«Дякую колективу центру за самовіддану працю і турботу про літніх людей, які опинилися в непростих обставинах. Навантаження дуже велике – у кожного соцпрацівника по 16-18 підопічних. Я дякую Анатолію Олександровичу за те, що він зібрав такий коллектив. Команду, яка проявляє турботу і часто приймає чужий людський біль за свій. За це вам окрема подяка. Я хочу, щоб усе в нас в країні було добре. Миру нам і любові. Вам усім здоров’я, щастя і веселих свят!», – додав Сергій Сухомлин.

Як повідомлялося раніше, Житомирський міський територіальний центр соціального обслуговування міської ради працює вже 18 років.

У центрі  діють 3 відділення: соціальної допомоги вдома; денного перебування та організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. На обліку в центрі перебуває понад 6500 громадян, які потрапили у скрутне становище та потребують сторонньої допомоги.