Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі повністю профінансовані заробітні плати освітянам та медичним працівникам

27.12.2018
У Житомирі повністю профінансовані заробітні плати  освітянам та медичним працівникам

Сьогодні, 27 грудня, члени виконавчого комітету під час позачергового засідання прийняли рішення щодо прийняття та перерозподілу субвенцій з державного бюджету.

«Місто отримало додаткове фінансування – субвенцію на соціально-економічний розвиток окремих територій. Загальна сума додаткової субвенції становить 10 млн. грн, з них: 9 млн. 760 тис. грн – сума  спрямовується управлінню капітального будівництва міської ради на реконструкцію спортивних майданчиків та 240 тис. грн – для управління охорони здоров’я міської ради на придбання медичного обладнання. Зазначені суми частково будуть використані в поточному бюджетному році», – доповіла членам виконавчого комітету директор департаменту бюджету та  фінансів міської ради Діна Прохорчук.

Директор департаменту бюджету та фінансів міської ради повідомила, що обласна державна адміністрація врахувала пропозиції міської ради і сьогодні стало відомо про те, що для Житомира додатково виділено медичну субвенцію в сумі 1 млн. 200 тис. грн та перерозподілено 3 млн. 278 тис. грн суми дотацій з державного бюджету для проведення розрахунків на інші поточні витрати.

Діна Прохорчук також зазначила, що у Житомирі повністю профінансовані заробітна плата по освіті та охороні здоров’я; завершується фінансування щодо виплати заробітних плат інших працівників бюджетної сфери.