Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Завершено прийом заявок на участь у Конкурсі з надання фінансової підтримки на реалізацію проектів(заходів)

23.01.2019

Згідно пункту 4.2. Рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 19.12.2018р. №1412 «Про внесення змін до Положення щодо порядку проведення конкурсу з надання фінансової підтримки на реалізації проектів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, прядку їх реалізації та звітування затвердженого рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 16.05.2017 №459» управління культури готує інформацію про початок  Конкурсу соціально культурних проектів (заходів) інститутів громадянського суспільства, яка оприлюднюється управління по зв’язкам з громадськістю міської ради шляхом розміщення на веб-сторінці міської ради, просимо Вас розмістити наступну інформацію:

21 січня 2019 р. було закінчено подачу заявок на участь у Конкурсі з надання фінансової підтримки на реалізацію проектів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, порядку їх реалізації та звітування. Подано було 19 заявок від різних громадських організації.

Про місце і час  засідання Конкурсної комісії буде проінформовано додатково (не пізніше ніж за 3 дні до засідання Комісії), також повідомляємо, що триває прийом заяв від громадських організацій до складу комісії Конкурсу з надання фінансової підтримки на реалізацію соціально-культурних проектів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, порядку їх реалізації та звітування.

Метою Конкурсу є залучення людських та матеріальних ресурсів інститутів громадянського суспільства і впровадження інноваційних підходів до реалізації соціально-культурної політики на муніципальному рівні.

Конкурсні пропозиції подавались на розв’язання пріоритетних завдань управління культури міської ради їх кількість:

1. Відтворення культурної спадщини національних меншин – 1 проект.

2.  Сприяння налагодженню та розвитку взаємодії між громадськими організаціями міста Житомир, Житомирської області, України та міжнародних організації – 2 проекти.

3. Забезпечення розвитку та застосування української мови – 2 проекти.

4. Підтримка мистецьких проектів та культурологічних заходів щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді – 5 проектів.

5. Сприяння професійному зростанню творчо обдарованих дітей та молоді – 9 проектів.

6. Збереження та популяризація нематеріальної культурної спадщини – 1 проект.

7. Налагодження суспільного діалогу засобами мистецтва, обміну творчим досвідом між митцями різних регіонів України, сприяння розвитку інноваційних та сучасних тенденцій мистецтва і культури Житомира - 8 проектів.

8. Розвиток туристичного потенціалу в місті Житомир – 5 проектів.