Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Ірина Ярмоленко: на засіданні депутатської групи «Рівні можливості» обговорили, як зробити Житомир містом рівних можливостей

25.01.2019
 Ірина Ярмоленко: на засіданні депутатської групи «Рівні можливості» обговорили, як зробити Житомир містом рівних можливостей

У ході підготовки до сесії Житомирської міської ради, проведення якої заплановано у лютому 2018 року, відбулося засідання депутатської групи «Рівні можливості», членами якої є Ірина Ярмоленко, Владислав Савіцький, Іван Фурлет, Олександр Рибак, Олександр Ракович, секретар міської ради Наталія Чиж.  

На початку засідання Ірина Ярмоленко, голова депутатської «Рівні можливості», подякувала  колегам, які вже протягом року займаються важливою справою: «По суті, ми ініціюємо нові підходи роботи на місцевому рівні».

Під час засідання було обговорено важливість удосконалення в місті політики рівних можливостей та формування бюджету міста  й надання послуг з урахуванням ґендерно орієнтованого підходу. 

«Гроші бюджету, наші сплачені податки,  забезпечують  надання послуг у сфері освіти, медицини, жкг тощо,  тому кожна людина має право отримувати якісні послуги відповідно до потреб. Такий  підхід пропонує ГОБ (гендерно-орієнтоване бюджетування)», - каже депутат Ірина Ярмоленко.

Ірина Ярмоленко також повідомила колегам про проект концепції міської цільової програми «Місто рівних можливостей», розроблений управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради за ініціативи депутатської групи «Рівні можливості», який  вже оприлюднено та підтримано кількома депутатськими комісіями.

Також йшлося про виділення окремої штатної одиниці для посадової особи, яка відповідатиме за реалізацію гендерної політики на рівні міста.

Було обговорено резолюцію  ІІ Українського Жіночого Конгресу та звернення  депутатської групи «Рівні можливості» Верховної Ради України щодо підтримки політики рівних можливостей на місцевому рівні.

Депутатська група «Рівні можливості» Житомирської міської ради поповнилася, зокрема приєдналися Віктор Бокарєв та Владислав Пучич.