Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Інформація для осіб з інвалідністю І-ІІ груп з числа учасників бойових дій на території інших держав, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих країнах та сімей загиблих (померлих)

28.01.2019

З 2018 року вступила в дію постанова Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 214 «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей».

Відповідно до пункту 5 зазначеної вище постанови розподіл коштів субвенції між обласними бюджетами і міським бюджетом м. Києва проводиться головним розпорядником на підставі інформації регіональних органів соціального захисту населення щодо потреби в наданні грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення станом на 1 березня поточного року.

З метою своєчасного подання потреби в наданні грошової компенсації просимо до 25.02.2019 особам з інвалідністю І-ІІ груп з числа учасників бойових дій на території інших держав, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих країнах та сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій на території інших держав, які перебувають на квартирному обліку за місцем проживання – у виконавчому комітеті міської ради, поновити документи облікової справи по квартирному обліку, перелік документів додається.

Одночасно повідомляємо, що особи з інвалідністю ІІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих країнах внаслідок війни на території інших держав, які пройшли переогляд МСЕК та набули статус особи з інвалідністю І-ІІ  групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, мають повідомити про ці зміни.

За більш детальною інформацією слід звертатись до відділу по обліку та розподілу жилої площі міської ради, який знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П.Корольова, 4/2,  тел. 48-12-23, 48-11-88.

Прийомні години: вівторок, четвер 14-00 до 18-00 каб. № 111

 

Документи

Перелік документів