Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Депутати Житомирської міської ради виділили кошти для поліпшення матеріально-технічної бази табору «Супутник»

07.02.2019
Депутати  Житомирської міської ради виділили кошти для поліпшення матеріально-технічної бази табору «Супутник»

Сьогодні, 07 лютого, депутати Житомирської міської ради підтримали внесення змін  до міської цільової програми оздоровлення дітей м. Житомира на 2019 – 2021 роки.

У програмі передбачили кошти у сумі 545 тис. грн на проведення капітального ремонту покрівлі корпусу №4 «Супутника». Для проведення реконструкції  санузлів та облаштування душових у корпусах  №4 та №5 міського табору буде виділено  по 228,6  тис. грн.

 «Усі ці заходи  дозволять підготувати табір до прийому дітей і забезпечити їм відпочинок у більш комфортних умовах вже влітку, адже оздоровчий сезон у нас розпочинається 1 червня», - розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

Також керівник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради поінформувала про те, що минулого року у таборі «Супутник»  відпочило 1125 дітей. Зокрема, було забезпечено відпочинок для дітей пільгових категорій, а саме: дітей сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей з родин АТО,  дітей з малозабезпечених та багатодітних родин, а також творчо обдарованих і талановитих маленьких житомирян. 50 путівок у 2018 році  було реалізовано КП «Парк».