Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Представникам ОСББ надали роз’яснення щодо спрощення надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату ЖКП

05.02.2019
Представникам ОСББ надали роз’яснення щодо спрощення надання населенню субсидій  для відшкодування витрат на оплату ЖКП

Сьогодні,  5 лютого, в  сесійній залі Житомирської міської ради за сприяння управління муніципального розвитку відбулася нарада з представниками  ОСББ щодо спрощення порядку надання населенню житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Під час зустрічі об’єднанням було роз’яснено механізм надання житлових субсидій в грошовій формі громадянам, які звернулися за призначенням з 1 січня 2019 року. Оскільки в грудні 2018 року були внесені зміни до постанови КМУ від 21.10.1995р. № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», якими змінено порядок призначення житлових субсидій в грошовій формі.

На зустрічі були присутні заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Кондратюк та Вікторія Краснопір, а також представники департаменту соціальної політики міської ради та Житомирського відділення Ощадбанку.