Сайт працює у тестовому режимі. Стара версія сайту доступна за посиланням old.zt-rada.gov.ua

Спортивні клуби та ГО отримають гранти міського голови на розвиток спорту

15.06.2017
Спортивні клуби та ГО отримають гранти міського голови на розвиток спорту

Сьогодні, 15 червня, в міській раді конкурсна комісія міської ради визначила громадські організації та спортивні клуби, які отримали гранти міського голови на розвиток спорту. Всього на отримання фінансової підтримки подали свої проекти 19 клубів та організацій.

"Подали проектів на мільйон гривень, але грант всього 180 тисяч гривень. Минулого року було 9 переможців і за кошти гранту вони придбали багато спортивного інвентарю", - наголосила Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту.

Переважна більшість проектів передбачають купівлю інвентарю для заннять спортом та участі місцевих спортсменів в різних чемпіонатах.

"Нам портібна підтримка для закупівлі спортивного інветарю для тренувань. Цього року три представники нашого клубу "Золота шпора" були у складі збірної України, яка в Барселоні перемогла Росію у проекті "Битва націй" у форматі 21х21", - наголосив Дмитро Плечистий, представник клубу "Золота шпора".

Для клубу необхідна сума в 24 тисячі гривень, адже обладнання специфічне та дороговартісне. Також ГО "Футзальний клуб "Інбев-Житомир" запропонував на пляжі в Гідропарку організувати змагання із пляжного футболу. Для реалізації проекту ініціатори просять 60 тисяч гривень.

"Проектів багато, а грошей обмаль, тому варто переконувати конкурсну комісію, що саме ваш проект найкращий. Це буде колегіальне рішення комісії, яке врахує думки та пропозиції всіх учасників голосування", - розповів Матвій Хренов, заступник міського голови.

В середньому кожен проект потребує від 20 то 70 тисяч гривень. Така активність громадських організацій та клубів спортивного спрямування є позитивною тенденцією, адже ще декілька років тому такої підтримки спортсменів годі було і чекати.

"Ми пропонуємо проект із навчання групи дітей із особливими потребами у спільних тренуваннях із здоровими дітьми елементам самозахисту. Це соціальний проект, адже всі відвідуватимуть клуб безкоштовно", - наголосив отець Олександр, головний тренер клубу "Михайлівський"

Кожен представник орзанізацій та клубів презентував свій проект перед комісією, яка оцінювала ідею та виставляла бали. Результати голосування будуть оприлюдненні після підрахунку голосів на сайті міської ради.