Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Впровадження енергоефективних рішень разом з проектом «Houses»

14.02.2019
Впровадження енергоефективних рішень разом з проектом «Houses»

Сьогодні, 14 лютого в приміщенні облдержадміністрації відбулася конференція за участю голів ОСББ Житомира та представників місцевого самоврядування. На конференції обговорили питання про нові механізми сталого фінансування енергоефективності та активізацію роботи з ОСББ для підготовки проектів для Фонду енергоефективності.

ЄС та ПРООН запускають новий проект «Houses» для підтримки ОСББ за ключовими напрямами, - стимулювання та підтримка у створенні ОСББ; допомога ОСББ у реалізації заходів з енергоефективності та взаємодії з Фондом енергоефективності; проведення консультацій та тренінгів, а також допомога в юридичних питаннях.

«В Україні з 2018 року почав діяти проект «Houses» по наданню різної допомоги ОСББ та ініціативним групам, які бажають створити ОСББ. Зауважу, що за допомогою у створенні ОСББ можна також звертатись в управління муніципального розвитку міської ради каб. 264», - зазначив начальник управління Артем Ражев

Довідково: Основна мета Проекту – мобілізація співвласників житла в багатоквартирних будинках в Україні та підтримка їхньої мотивації до підвищення рівня енергоефективності власних будинків. Проект діятиме на місцевому рівні по всій країні, допомагаючи створювати нові об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), а також сприяючи зміцненню потенціалу як новостворених, так й існуючих ОСББ, які в подальшому зможуть розробити власні проекти з підвищення енергоефективності та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

У ході реалізації Проекту ПРООН спиратиметься на партнерські відносини з місцевими органами влади, а також на майже десятирічний досвід мобілізації громадян для втілення місцевих спільних ініціатив, набутий у  ході впровадження проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Також ПРООН тісно співпрацюватиме з Міжнародною фінансовою корпорацією