Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Протягом року в Житомирі повністю замінять 12 теплотрас

20.02.2019
Протягом року в Житомирі повністю замінять 12 теплотрас

На сьогодні теплові мережі міста зношені більше ніж на 80%, тому вже після завершення цього опалювального сезону заплановано розпочати поступову заміну та модернізацію зношеного теплового обладнання.
В рамках проекту з розвитку системи теплопостачання за фінансування Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) в Житомирі буде оновлено 35 теплотрас. Тендер на проведення робіт виграло підприємство «Прогрес 92», яке успішно провело складні роботи з заміни повітряної тепломагістралі від районної котельні №6 (РК-6) по вулиці Жуйко. 

Загальний кілометраж теплотрас складає у місті - близько 14 км. У 2019 році буде повністю замінено 12 з 35 теплотрас, оскільки заміна всіх одночасно створить проблеми для руху транспорту в місті.
Ще 25 тепломереж буде замінено за проектом з енергоефективності за фінансування  державного секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації (СЕКО).
Вік більшості труб в тепломережах міста перевищує 30-40 років, що підвищує ймовірність аварій. Нові труби, які заміть стару мережу, відповідають європейським стандартам. Оновлення мереж не лише значно зменшить кількість аварій, але й запобігатиме втратам тепла.

Нагадаємо, що у минулому році в місті було розпочато комплексну модернізацію системи теплопостачання http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=5702.