Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Про молодь з молоддю: у Житомирі відбувся воркшоп на тему розвитку молодіжного середовища

23.02.2019
Про молодь з молоддю: у Житомирі відбувся воркшоп на тему розвитку молодіжного середовища

 

Сьогодні, 23 лютого, у Житомирі відбувся молодіжний воркшоп «Молодь DO IT». Організатори: управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської ради, Молодіжна рада Житомира та Центр розвитку місцевого самоврядування. 

У заході взяли участь представники молодіжних громадських організацій, лідери молодіжного руху, активісти студентського самоврядування Житомира та об’єднаних територіальних громад області.

 «У нашої молоді є багато ініціатив,  а головне бажання втілити їх у життя. Але проблемою більшості молодіжних організацій є відсутність проектного досвіду. Сьогодні  ж   у кожного з присутніх є можливість дізнатися більше про те, як реалізувати свої задуми, почути реальні історії успіху», - каже Ірина Ковальчук, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради.

Ірина Ковальчук також зауважила, що у Житомирі діє низка проектів, до яких молодіжні та студентські організації можуть долучитися вже зараз : «Незабаром відбудеться відкриття чергової сесії Школи місцевого самоврядування, що дала поштовх для громадської та політичної діяльності багатьох житомирян, почнеться прийом робіт на участь у конкурсі на кращу концепцію відеоролика про місто «Житомире! Я люблю тебе!», також  маємо багато планів і ідей на рахунок проведення Дня молоді у Житомирі. Запрошуємо до співпраці  та генерації ідей молодь, бо неможливо зробити щось справді вдале для молоді без її залучення».

Упродовж дня учасники  воркшопу обговорювали актуальні питання  розвитку молодіжної політики у місті, ділилися досвідом та ідеями і шукали способи їх втілення. Зокрема, спікери радили молодим і активним  шукати додаткові можливості для втілення своїх проектів за допомогою грантів та участі у різноманітних конкурсах.

Про інструменти для реалізації своїх ідей присутнім розповіла президент  Всеукраїнської ГО «Українська асоціація студентів» Лідія Фесенко, а Максим Швець презентував діяльність Пластового  молодіжного центру  у Житомирі.

Молоді люди визначались з нагальними проблемами молодіжного середовища, також кожен з них розмірковував, як залучити своїх однолітків та грантодавців до їх вирішення.

У цьому їм допомагали радник  з комунікації  Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Дмитро Клименко і  провідний спеціаліст відділу комунікацій з громадськістю  управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Житомирської ОДА Дар'я Костриця.

Експерти  наголошують, що запорукою успіху будь- якого проекту є переможна ідея та згуртована команда  однодумців.