Сайт працює у тестовому режимі. Стара версія сайту доступна за посиланням old.zt-rada.gov.ua

Автори проектних пропозицій Бюджету участі вкотре обговорили питання верифікації

16.06.2017
Автори проектних пропозицій Бюджету участі вкотре обговорили питання верифікації

У приміщенні бібліотечного філіалу № 8, 15 червня, автори проектних пропозицій концепція яких є «Активне місто», зустрілись з виконавчими органами та членами координаційної ради з питань впровадження Бюджету участі.

Авторам пояснили всі нюанси, що можуть вплинути на верифікацію проектів. Оскільки більшість проектів стосувалися будівництва спортивних майданчиків, головною проблемою, з якою можуть зіштовхнутися автори, є не належність земельної ділянки місту.

Окрім того, під час зустрічі виникла пропозиція об’єднати два проекти в один – це стосувалось проектів №36 «Веслування візитівка Житомира» та №96 «Драгонбот в Житомирі. Усі різні, усі рівні!», адже дані проектні пропозиції стосувались популяризації та покращення стану такого виду спорту як драгонбот. Автори проектів пообіцяли обговорити питання об’єднання та зазначили, що в їх інтересах розвиток спорту у місті.

Також було підняте питання комерційної складової деяких проектів. Авторам рекомендували внести зміни до проектів, для того, щоб уникнути проблем з верифікацією.

«Відповідно до Положення про Бюджет участі, жоден проект не повинен містити комерційної складової. У цьому році деякі автори подали проектні пропозиції, що передбачають прокат і подібне. Такі формулювання перечать Положенню, тому авторам необхідно внести зміни», - зазначив Олександр Рошко, член координаційної ради з питань впровадження Бюджету участі.