Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі продовжується будівництво сучасного сценічного майданчику «Натхнення»

26.02.2019
У Житомирі продовжується будівництво сучасного сценічного майданчику «Натхнення»

Будівництво відбувається за сучасним проектом, який має бути виконаний за принципом своєрідного порталу, декораціями до якого слугуватимуть природний ландшафт, а оздобленням – дерева, висаджені мешканцями мікрорайону. Знаходячись в межах суспільного простору він стане справжньою родзинкою Бульвару Польського, місцем культурного відпочинку, інтелектуальною колискою народження української нації. Фінансується в рамках проекту Бюджет участі.

Роботи з реконструкції проходять згідно запланованих графіків. На сьогоднішній день підрядником ТОВ УК "Комфорт-Буд" виконано такі роботи: завершено роботи з улаштування фундаментів; зведено стіни; монтуються конструкції під покрівлю.

З усією інформацією щодо проекту «Вуличний сценічний майданчик «Натхнення» на Бульварі Польському»: описом проекту, звітними матеріалами, документами щодо реалізації можна ознайомитися http://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=2968

Нагадаємо, що у минулому році в рамках Бюджету участі було реалізовано ряд проектів. Зокрема організовано безкоштовне навчання гри у шахи у міських бібліотекахзбудовано дитячий ігровий майданчик біля школи № 10, спортивні майданчики біля шкіл № 16, 28 та міського колегіумупроведено комплексну термосанацію музичної школи № 3у парку культури та відпочинку встановлено альтанку для підзарядки мобільних пристроївна зупинках встановлено табло прогнозування транспорту.