Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

1125 маленьких житомирян відпочинуть у таборі «Супутник» у 2019 році

27.02.2019
1125 маленьких житомирян відпочинуть у таборі «Супутник» у 2019 році

Сьогодні, 27 лютого, виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про організацію оздоровлення та відпочинку дітей міста Житомира у 2019 році.

«У таборі «Супутник» цього року буде також п’ять відпочинкових змін, так як в минулому році - каже Ірина Ковальчук, управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради. - Вони почнуться 1 червня. У першу чергу, буде забезпечено відпочинок для дітей пільгових категорій, а саме: дітей сиріт, позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, дітей з родин АТО/ОСС,  дітей з малозабезпечених та багатодітних родин, а також творчо обдарованих і талановитих маленьких житомирян. 

Направлення дітей в ПЗОВ «Супутник» здійснюватимуть:

- служба у справах дітей міської ради - дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування; бездоглядних  дітей;

- управління охорони здоров'я міської ради, поліклініки – дітей  з інвалідністю;

- Центр соціальної допомоги учасникам АТО/ОСС та їх сім`ям - дітей, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків та в АТО/ОСС; дітей із сімей учасників АТО/ОСС;

- управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради - дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей;

- департамент освіти міської ради - талановитих та обдарованих дітей.

 З питань оздоровлення дітей звертатися до управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради.

Прийом громадян в центрі надання адміністративних послуг (вул. Михайлівська, 4):

«225 путівок цього року  будуть продаватися, їх буде реалізовувати КП «Парк». Вартість путівки складає  5299,4 грн. Зміна буде тривати 16 днів Загалом ми оздоровимо в таборі цього року 1125 дітей», - додала Ірина Ковальчук.

Нагадуємо, 7 лютого  депутати Житомирської міської ради виділили кошта для поліпшення матеріально-технічної бази табору «Супутник»

Документи

Порядок направлення дітей м. Житомира до позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Супутник» за рахунок коштів міського бюджету